Lokomotiva - Varaždin 2:1

Nakon uspješnog niza bez poraza, u kojem smo remizirali s Rijekom i Hajdukom, te pobijedili Istru i Vinogradar u Kupu, dočekali smo Varaždin u Kranjčevićevoj. Te slavili pobjedom od 2:1!

Lokomotiva se od početka susreta postavila autoritativno. Kontrolirala je loptu i stvarala prilike. U 16. minuti susreta Marko Tolić je sjajno ušao u 16 metara, no učinjen je prekršaj te je sudac Batinić s pravom pokazao na bijelu točku.
Izvođač gola bio je igrač nad kojim je i napravljen prekršaj - Marko Tolić, koji je hladokrvnom egzekucijom doveo Lokose u vodstvo. U 38. minuti nakon krvničkog starta nad Sammirom, najveće ime HNL-a morao je napustiti igru, te je u 42. minuti umjesto njega ušao je mladi napadač Indrit Tuci. U međuvremenu, u 41. minuti gosti su izjednačili. Strijelac je bio Glavina.

U drugom poluvremenu Indrit Tuci je postavio konačnič 2:1 pogotkom u 57. minuti susreta.

LOKOMOTIVA - VARAŽDIN 3:1

16' 1:0 strijelac Marko Tolić
41' 1:1 strijelac Dominik Glavina
57' 2:1 strijelac Indrit Tuci