Marko Tolić show u Kranjči: Lokomotiva - Inter 3:1!

Zahuktala Lokomotiva u 15. kolu ugostila je Inter Zaprešić u Kranjčevičevoj. Pobjedom od 3:1 nastavili su pozitivan niz a glavno ime susreta je Marko Tolić koji je postigao sva tri pogotka za Lokomotivu!

Sretni smo što su prije početka susreta s igračima izašli na teren mališani naših sportskih prijatelja, NK Naftaša iz Ivanić Grada. Fotogaleriju s mališanima pogledajte ovdje.

Lokomotiva je pokazala goropadni gard od početka susreta. U trećoj minuti Kolinger je sjajno pronašao Uzunija koja neometan nije pogodio iz sjajne prilike. No Uzuni se iskupio u 24. minuti kada je u slalomu nanizao četvoricu gostiju te biva zaustavljen prekršajem u šesnaestercu.

Skoncentriran s bijele točke bio je Marko Tolić za vodstvo Lokomotive. S tim rezultatom smo i napustili prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu maestralni Marko Tolić postigao je drugi pogodak u 73. minuti susreta! Gosti su postigli pogodak u 83. minuti susreta no konačnih 3:1 - trsvoj treći pogodak postavlja Marko Tolić u 91. minuti susreta!.

S ovom pobjedom Lokosi su se popeli na treće mjesto tablice!

LOKOMOTIVA - INTER 3:1

25' 1:0 strijelac Marko Tolić (11m)
72'  2:0 strijelac Marko Tolić
83' 2:1  strijelac Interov Tsonev
91' 3:1  strijelac Marko Tolić