Mateo Marić novi je igrač Lokomotive

Mateo Marić novi je igrač Lokomotive. Dvadesetdvogodišnji ofenzivni veznjak dolazi nam iz NK Širokog Brijega, upisao je četiri nastupa za U21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine:

“Sigurno su odlasci nekih igrača i situacija s koronom utjecali na trenutačnu poziciju na tablici. To naravno nije realno stanje snage Lokomotive i vjerujem da će se stanje posložiti i da ćemo se uz malo sreće vratiti u Gornji dom tablice.
Bivši suigrač iz Širokog Dominik Kovačić imao je samo riječi hvale o klubu.”

Mateo je mlađi brat bivšeg Lokosa Mirka Marića:

“Mirko mi je savjetovao da uživam u nogometu i poručio da mi ništa neće nedostajati u Lokomotivi. Rekao mi je da je ovo zdrava sredina za mladog igrača i da nisam pogriješio s odabirom kluba.

Želim zahvaliti klubu na ukazanom povjerenju, dati ću sve od sebe  da to i opravdam. Nadam se da ćemo skupa slaviti i veseliti se nadolazećim pobjedama!”

Dobrodošao u Lokomotivu Mateo!