Naputak za predstavnike medija

Naputak za predstavnike medija:

Odlukom Izvršnog odbora HNS-a uvažavajući propisane epidemiološke mjere Stožera civilne zaštite RH i sukladno obaveznim uputama Radne skupine HNS za pripremu nastavka natjecanja, domaće utakmice NK Lokomotive na  stadionu u Kranjčevićevoj  može pratiti dvadeset novinara i četiri fotografa .

Potrebno je poslati prijavu za akreditaciju te navesti: ime i prezime, adresu stanovanja, broj mobitela te redakciju koju predstavljate,  na e-mail adresu : antea.kodzoman@nklokomotiva.hr .

Na stadion možete ući isključivo uz odobrenu akreditaciju, najranije 30 minuta prije početka utakmice. Prije ulaska na tribine mjerit će se temperatura, a korištenje prostorije za novinare neće biti moguće.
Fotoreporteri se odmah po dolasku na teren moraju pozicionirati iza golova, a ne kao do sada,dočekati početak utakmice između domaće i gostujuće klupe za rezervne igrače.
Umjesto konferencije po završetku utakmice ,izjave našeg trenera i igrača biti će na službenim stranicama i društvenim mrežama kluba.