Održana godišnja Skupština NK Lokomotive

U utorak, 19. prosinca 2018. održana je redovna Skupština NK Lokomotive u prostorijama kluba na zagrebačkoj Kajzerici.

Izvršni direktor kluba, gospodin Dennis Gudasić, predstavio je rezultate poslovanja po kojem će klub završiti godinu sa pozitivnim financijskim rezultatom u 2018 godini. Usvojen je financijski plan poslovanja za 2019 godinu. Napomenuo je da NK Lokomotiva vrlo odgovorno i pravovremeno plaća svoje obaveze prema državi, radnoj zajednici, trenerima i igračima.

Direktor kluba, gospodin Božidar Šikić, osvrnuo se na sportske rezultate u tekućoj sezoni koja je jedna od najuspješnijih do sada.  Istaknuo kako je dolaskom trenera Gorana Tomića došlo do velikog pomaka u radu i rezultatima prve momčadi. U tekućoj sezoni sedam je igrača aktivnih sudionika seniorske momčadi Lokomotive koji su ponikli u nogometnoj školi Lokomotive. Istaknuo je kako je klub na dobrom putu da osigura plasman na klupsko natjecanje UEFA-e i zahvaljujući tome, dodatna financijska sredstva slijedeće sezone.