Održana izborna skupština Lokomotive

U srijedu 29.12.2021. u prostorijama kluba održana je Izborna skupština NK Lokomotive.

Prije početku Skupštine odala se počast minutom šutnje preminulom predsjedniku NK Lokomotive, gospodinu Tinu Doličkom, koji je 12 godina obnašao funkciju predsjednika kluba, te gospodinu Andriji Rašiću, višegodišnjem skupštinaru i članu Nadzornog odbora kluba. Naglašeno je kako su prerano preminuli navedeni veleštovani čelnici veliki gubitak za klub.

Direktor Božidar Šikić predstavio je sportske rezultate kluba, nakon čega je izvršni direktor Dennis Gudasić iznio završno financijsko izvješće za 2020. godinu kao i završno revizorsko izvješće za 2020.godinu izvješća u kojem je klub ostvario pozitivan financijski rezultat poslovanja.

Izabrani su novi članovi Skupštine, Dario Šimić, Mirko Bogdanović i Tonći Utrobičić. Za članove Nadzornog Odbora izabrani su Nenad Strugar, Marko Smiljanić i Miroslav Lovrić.

Novi predsjednik NK Lokomotive je dr. Miroslav Gluhinić. Doktor Gluhinić ugledni je zagrebački liječnik, specijalist ortopedije, nekadašnji tajnik pri Ministarstvu zdravstva Republike Hrvatske i višegodišnji šef liječničke službe NK Lokomotive Zagreb.

Novi Izvršni odbor kluba sačinjavaju predsjednik, dr. Miroslav Gluhinić, dopredsjednici Hrvoje Filipović i Jurica Čabraja, te članovi Izvršnog odbora Božidar Šikić i Dennis Gudasić.