Održana skupština NK Lokomotive

U ponedjeljak 18.12.2023 održana je Redovna Skupština NK Lokomotive.

Predsjednik Dr. Miroslav Gluhinić je otvorio sjednicu na kojoj su članovi usvojili izmjene i dopune Statuta kluba kako bi bio usklađen sa novim Zakonom o Sportu koji stupa na snagu u 2024. godine.

Direktor kluba Božidar Šikić predstavio je sportske rezultate kluba u kojima je posebno naglasio uspješan rad Škole Nogometa s obzirom na veliki broj igrača iz škole koji su trenutno u kadru prve momčadi.

Izvršni direktor, Dennis Gudasić je između ostaloga predstavio završno revizorsko izvješće za 2022. godinu, projekciju financijskog poslovanje kluba u 2023. god. po kojem je klub ostvario pozitivan financijski rezultat i dobit.  Skupština je također usvojila plan poslovanja za 2024. godinu i donijela odluku imenovanju revizora godišnjih financijskih izvješća za 2023. godinu.