Osijek - Lokomotiva 4:1

U subotu smo gostovali u osječkom Gradskom vrtu i upisali visoki poraz.

Osijek je poveo nakon sedamdeset sekundi. Nakon izvedenog kornera Osijekov Barišić glavom je postigao gol za rano vodstvo Osijeka. Minutu kasnije Beljo na odbijenoj lopti povisuje rezultat za visoko vodstvo Osijeka već u nepune četiri minute.

Nakon šoka u početnim minutama, Lokosi su se konsolidirali na terenu. Dobru priliku imali smo u 29. minuti kada je Kulenović prenio glavom na Aliyua, a Aliyu kratkim trzajem glavom puca u Ivušića. To je ujedno i bio jedini udarac Lokosa u okvir vrata u prvom poluvremenu.

Pred smiraj prvog dijela Mijo Caktaš je postigao gol za 3:0 Osijeka.

Silvijo Čabraja naravno nije mogao biti zadovoljan prikazanim, tako da smo u drugo poluvrijeme ušli s trostrukom zamjenom. U igru su ušli Vasilj, Tuci i Mersinaj, a izašli su Pivarić, Aliyu i Šotiček. U 56. minuti ušao je Groznica umjesto Vranjkovića.

U 80. minuti Kleinheisler je glavom s petnaestak metara lobom Čavline povisio na 4:0. Umjesto Smakaja je ušao Stojković. Pet minuta kasnije je Vasilj je postigao počasni pogodak za konačnih 4:1 u Gradskom vrtu.

OSIJEK - LOKOMOTIVA 4:1

2' 1:0 strijelac Barišić
3' 2:0 strijelac Beljo
44' 3:0 strijelac Caktaš
80' 4:0 strijelac Kleinheisler
86' 4:1 strijelac Vasilj

Početna postava: Čavlina, Salihu, Aliyu, Šotiček, Kulenović, Smakaj, de Haas, Milićević, Pivarić, Cipetić, Vranjković
Klupa: Šubarić, Santini, Maleš, Mersinaj, Tuci, Bošković, Groznica, Stojković, Bubanja, Vasilj