Ostvaren transfer Matea Marića u u FC Omonia Nicosia

Lokomotiva je ostvarila transfer nogometaša Matea Marića u ciparsku Omoniu.
Mateo nam se javio sa Cipra nakon odrađenog liječničkog pregleda i potpisa ugovora za novi klub:
“Prije svega želio bih se zahvaliti Lokomotivi i svim divnim ljudima na ove prekrasne 3 i pol godine koje sam proveo u klubu. Bilo je puno lijepih trenutaka koje ću pamtiti cijeli život.
Nadam se da će dečki iduće sezone napraviti veliki rezultat. Stvarno se jako veselim novom izazovu koji mi predstoji u Omonia-i. I dalje ću pratiti Lokomotivu, te vjerujem da će klub nastaviti raditi dobar posao kao i do sada.”
Mateo Marić došao je u Lokomotivu u siječnju 2021. godine. Od tada je nastupio u 126 službenih utakmica za NK Lokomotivu, pri čemu je postigao 9 pogodaka i 7 asistencija.
Mateo se u vrlo kratkom roku nametnuo ne samo svojim igračkim nego i karakternim kvalitetama te je predvodio našu momčad kao kapetan u 47 službenih nastupa.
Mateu i Omonia-i predstoje izazovi u UEFA Konferencijskoj ligi gdje natjecanje počinju od 2. pretkola.
Dragi Mara – hvala ti na svemu što si dao Lokomotivi i želimo ti puno sreće, zdravlja i sportskog uspjeha u novom klubu!