Ovosezonski rezultati protiv Šibenika

U dosadašnja tri ovosezonska ogleda sa Šibenikom, omjer je pobjeda, remi i poraz, uz puno bolju ukupnu gol razliku Lokomotive.

U trećem kolu u Šibeniku Čop je doveo domaćine u vodstvo u 38. minuti, Matić je povećao vodstvo u 72., a konačnih 2:1 postavio je Kulenović u 83. minuti.

U dvanaestom kolu u Kranjčevićevoj poveli smo sjajnim golom Tucija u 68. minuti, no u sudačkoj nadoknadi, iz prvog Šibenikovog udarca u okvir Lokomotive, Šibenikov Salomon u 91. minuti dalekometnim udarcem s dvadesetak metara osvaja bod svojoj momčadi za 1:1.

U zadnjem ovosezonskom ogledu u 21. kolu Lokomotiva je ostvarila najveću pobjedu ove sezone. Slavili smo u Šibeniku 0:4 golovima Bubanje, Kulenovića, Tucija i Goričana.

U petak u 16 sati u Kranjčevićevoj je četvrti ogled ove dvije momčadi, informacije oko ulaznice pogledajte ovdje.