Polufinale Kupa - nakon raspucavanje penala, uspješniji Hajduk

U utorak, 13.3.2018. s početkom u 17:30 sati odigrali smo polufinalne Hrvatskog kupa protiv Hajduka u Kranjčevićevoj. Prvo poluvrijeme vidjeli smo bez pogodaka, uz veći posjed lopte i veći broj prilika Hajduka. U drugom poluvremenu Ante Majstorović je zabio pogodak za vodstvo Lokomotive nakon ubačaja iz slobodnog udarca koji je pucao Majer, nakon prekršaja na Kastratiju. No gosti su već u 58. minuti izjednačili golom Hamza Barryja. Kraj regularnih 90 minuta završio je 1:1 .

Vidjeli smo dva produžetka od 15 minuta bez pogodaka, nakon čega su uslijedili penali. U izvođenju penala su bili uspješniji gosti.

LOKOMOTIVA - HAJDUK 1:1 (3:5 a.p.)

55' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Ante Majstorović
58' 1:1 za Hajduk, strijelac Hamz Barry

početna postava: Šemper, Karačić, Kolinger, Majstorović, Musa, Šunjić, Knežević, Majer, Ivanušec, Kastrati, Krstanović
klupa: Hendija, Datković, Burić, Barić, Havojić, Radonjić, Chago