Prijateljska utakmica Lokomotiva - Lučko 1:0

U utorak 28.2.2017. odigrana je prijateljska utakmica na Kajzerici protiv NK Lučko na Kajzerici, s početkom u 15:00 sati. Lokosi su dvoboj započeli s tri igrača u zadnjoj liniji, u formaciji 3-4-3. Lokomotiva je od početka susreta preuzela dominaciju na terenu, te imali nekoliko prilika za gol, međutim prvo poluvrijeme smo ispratili bez pogodaka.

U drugom poluvremenu ušli su Halilović, Lovrić, Podunavac i Kluk. Posebno je raspoložen bio Lovrić, koji je nekoliko puta probio desnu stranu, te u 64. minuti uposlio Chiquinha koji sjajno postiže zgoditak za vodstvo. Iduću utakmicu Lokomotiva odigrava na Rujevici protiv Rijeke, u subotu u 17:00 sati.

Lokomotiva - Lučko 1:0

64' 1:0 Chiquinho

Početna postava: Filipović, Oluić, Valentić, Stolnik, Capan, Karimi, Bočkaj, Ivanušec, Antunović, Mihaljević, Chiquinho
klupa: Kramer, Halilović, Kluk, Lovrić, Podunavac