Prijateljska utakmica Malmo - Lokomotiva 1:1

Lokomotiva je u utorak, 27.6.2017. gostovala kod švedskog prvaka, FF Malmo, na čijem su stadionu odigravali prijateljsku utakmicu. Iznimno smo ponosni, prije svega na pozivu i gostoprimstvu tako renomiranog kluba, a posebno veseli kako je Lokomotiva dostojno prezentirala hrvatski klupski nogomet.

Konačni rezultat bio je 1:1. Domaćin je poveo u 40. minuti. U 55. minuti Marko Kolar je na svojoj polovici terena u blizini centra primio loptu i u prodornom sprintu sam pretrčao suparničku polovicu i poentirao za konačni rezultat 1:1

MALMO - LOKOMOTIVA 1:1

40' 1:0 domaćin s ruba kaznenog udarca po podu u bliži kut postiže gol
55' 1:1 strijelac Marko Kolar - sam je pretrčao suparničku polovicu i poentirao

Lokomotiva: Šemper (67' Radelić Žarkov), Soldo (46' Valentić / 66' Baša), Majstorović, Kolinger, Karačić (76' Vinogradac), Šunjić (63' Capan), Jakić, Kolar, Majer (70' Lovrić), Babić, Radonjić (46' Antunović / 86' Krajinović)
klupa :Radelić Žarkov, Hujber, Valentić, Smoljo, Vinogradac, Lovrić, Antunović, Baša, Krajinović