Prva pripremna utakmica u Nizozemskoj - momčad regije Zeeland

Lokomotiva je u srijedu, 3.7.2019. odigrala prvu pripremnu utakmicu u sklopu priprema u Nizozemskoj. Utakmica se odigrala protiv reprezentacije regije Zeeland.

Utakmica je po rasporedu u 19:00 sati.Igrala se na stadionu V.V. Kapelle u Kapelleu.

LOKOMOTIVA - ZEELAND 7:1

Početna postava prvog poluvremena: Bermanec, Rožman, Joković, Tuci, Mersinaj, Halilović, Marku, Cokaj, Tolić, Majić, Burić.

Početna postava drugog poluvremena: Hendija, Karačić, Smoljo, Kolinger, Marković, Dobrić (60' Assane), Emerson (60' Petrak), Karoglan (60' Arežina), Kastrati, Uzuni, Drožđek

Već u prvoj minuti susreta Tolić postiže pogodak na asistenciju Markua. U 30. minuti Tolić povećava vodstvo Lokomotive na 2:0 golom iz kaznenog udarca. U prvoj minuti sučeva dodatka vremena Zeeland je smanjio rezultat pogotkom Schalkwijka iz kaznenog udarca.

U 54. minuti Kastrati povećava vodstvo na 3:1. U 62. minuti Uzuni postavlja 4:1. U 67. minuti susreta Drožđek postiže svoj prvi pogodak na utakmici.,U 77. minuti Petrak daje gol za 6:1, a konačnih 7:1 postavlja Drožđek u 83 minuti.

Iduća pripremna utakmica je u nedjelju 7.7. protiv Nac Breda.