Rijeka - Lokomotiva 1:0

U sklopu 12. kola, u nedjelju smo gostovali na riječkoj Rujevici, te upisali minimalni poraz pogotkom iz kaznenog udarca.

Podsjetimo, u prošlom kolu u Osijeku također smo primili golove iz prekida i kaznenog udarca.

Prvi udarac vidjeli smo u osmoj minuti. Karačić je ubacio, Escoval glavom izbacio prema Tuciju koji silovito iz prvog dodira puca na gol no vratar Nevistić brani!

U 17. minuti velika nespretnost u obrani Lokomotive. Kolinger nije dobro zahvatio loptu, koju zatim dira Pivarić, no lopta mu se odbija u ruku te sudac Batinić dosudio je jedanaesterac. Robert Murić iz pogađa s bijele točke za vodstvo Rijeke.

Od dvadeset i pete minute bilo je očito kako Acquah igra s bolnim izrazem lica, u 37. minuti Kovačević je ušao umjesto ozlijeđenog Reubena Acquahe. Prvo poluvrijeme ispratili smo s vodstvom Rijeke od 1:0.

U drugo poluvrijeme ušli smo s izmjenom, umjesto Tucija ušao je Chajia. U 64. minuti izašao je Tahiraj umjesto kojeg je ušao Čeliković. U 81. minuti dvostruka zamjena. umjesto Pivarića ušao je Roko Šimić, a umjesto Cokaja Petrak.

RIJEKA - LOKOMOTIVA 1:0

17' 1:0 strijelac Murić 11m

početna postava: Hendija, Pivarić, Kovačić, Kolinger, Karačić, Acquah, Cokaj, Aliyu, Kallaku, Tahiraj, Tuci
klupa: Alex, Malikji, Marković, Šimić, Petrak, Čeliković, Chajia, Kovačević, Osmanković