Rudeš - Lokomotiva 0:4

Nakon velebne domaće pobjede protiv Hajduka u Kranjčevićevoj od 2:0, uslijedilo je u 12. kolu gostovanje kod Rudeša u Kranjčevićevoj! Lokomotiva je upisala visoku pobjedu. Od početka susreta Lokomotiva je dominirala terenom i stvarala prilike, imala dvije stative te dva postignuta gola - no nažalost ne priznata zbog zaleđa, tako da smo prvo poluvrijeme ispratili bez pogodaka.

No zato je kvalitetan pristup Lokosa došao na naplatu u drugom poluvremenu. Poveli smo prekrasnim pogotkom Ivanušeca, Radonjić je povisio na 0:2, te je zatim Krstanović, koji je ušao umjesto Kastratija u 62. minuti susreta, postigao dva pogotka za redom za visoku pobjedu i potvrdu drugom mjesta na tablici!

Fotogaleriju s utakmice pogledajte ovdje.

RUDEŠ - LOKOMOTIVA 0:4

59' 0:1 strijelac Luka Ivanušec
69' 0:2 strijelac Dejan Radonjić
73' 0:3 strijelac Ivan Krstanović
77' 0:4 strijelac Ivan Krstanović

početna postava: Grbić, Lecjaks, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Kolinger, Uzuni, Kastrati, Jakić, Karačić, Majstorović
klupa: Hendija, Hujber, Halilović, Babić, Smoljo, Burić, Krstanović