Statistika dosadašnjih utakmica s Varaždinom

Lokomotiva protiv Varaždina u dosadašnja tri ovosezonska dvoboja ima upisana dva remija i poraz.

U šokantnom 9. kolu izgubili smo 1:2 u Kranjčevićevoj. Varaždinci su poveli golom Teklića u 51. minuti. Rezultat se nije mjenjao sve do sudačke nadoknade kada je Mateo Marić zabio za 1:1 u 91. minuti. Kada se misilo da ćemo remizirati, u 94. minuti dosuđen je kazneni udarac iz kojeg Teklić, svojim drugim golom, postavlja 1:2.

U 18. kolu u Varaždinu gledali smo tvrdu utakmicu punu taktičkog nadmudrivanja bez pogodaka.

U 27. kolu remizirali smo 1:1. Poveli smo ranim pogotkom Goričana u 5. minuti susreta, a u 51. minuti Puclin poentira za remi.

U petak u 18 sati je zadnje kolo prvenstva gdje gostujemo u Varaždinu, u četvrtom ovosezonskom ogledu!