Statistika ovosezonskih dvoboja s Hajdukom

U tri ovosezonska susreta vidjeli smo čak 14 golova. Ukupan omjer je izjednačen s jednom pobjedom, remijem i porazom.

U 6. kolu na Poljudu izgubili smo 2:1. U drugoj polovici prvog dijela Hajduk je postigao dva gola (33' Grgić, 40' Awaziem), Kulenović je u 74. minuti postavio konačnih 2:1.

U 15. kolu u Kranjčevićevoj gledali smo sjajnu utakmicu punu uzbuđenja. Hajduk je u nepunih šest minuta postigao dva gola preko Sahitija i Mlakara u 61. i 67. minuti. Kada se činilo da će Hajduk odnijeti puni plijen iz Zagreba Aliyu smanjuje rezultat u 88. minuti da bi Indrit Tuci sjajnim volejem u 95. minuti donio veliki bod Lokomotivi.

U 24. kolu na Poljudu svjedočili smo još atraktivnijoj i uzbudljivijoj utakmici. Poveli smo golom Bubanje u 12. minuti, Stojković je povisio na 2:0 u 28. minuti. Mlakar je smanjio rezultat u 40. minuti. U 66. minuti Livaja poravnava rezultat, no Aliyu u 83. i 87. postiže dva gola, a Benrahou u 89. postiže počasni pogadak.

U nedjelju u 19:20 u Kranjčevićevoj je posljednji ovosezonski dvoboj Lokomotive i Hajduka. Informacije o ulaznicama potražite ovdje