Statistika ovosezonskih dvoboja s Rijekom

Lokomotiva i Rijeka ove sezone susreli su se dva puta, te smo vidjeli čak sedam golova na te dvije utakmice. U obje utakmice slavio je domaćin.

U prvom sučeljavanju u sklopu 4. kola u Kranjčevićevoj pobijedili smo 3:1. Poveli smo golom Goričana u 14. minuti susreta, svega pet minuta kasnije Cokaj je povisio na 2:0. Rijeka je smanjila rezultat u 35. minuti golom Karrice iz slobodnog udarca, a konačnih 3:1 postavio je Anton Jakov Vasilj.

Drugi susret bio je u 13. kolu na Rujevici. Rijeka je povela golom Frigana u 25. minuti, drugi pogodak postigao je Vučkić iz kaznenog udarca, Zadnjih dvadesetak minuta igrali smo s igračem manje zbog drugog žutog kartona de Haasa, te je u tom periodu Frigan postigao svoj drugi gol za konačnih 3:0.

Dosadašnje utakmice svakako su sjajna pozivnica za subotnji sraz u Kranjčevićevoj. Informacije o utakmica pogledajte ovdje.