U četvrtak gostovanje u Rijeci

Lokomotiva u četvrtak, u sklopu 31. kola gostuje na riječkoj Rujevici. Utakmica je na rasporedu u 18 sati.

U dosadašnje tri ovosezonske utakmice imamo omjer od jedne pobjede i dva poraza protiv Rijeke. U 4. kolu pobijedili smo u Kranjčevićevoj 3:1. Goričan i Cokaj u pet minuta postigli su dva gola u 14. i 19. minuti. Karrica je smanjio u 35. minuti susreta, a konačnih 3:1 postavio je Vasilj u 79. minuti.

U 13. kolu na Rujevici pretrpjeli smo visoki poraz od 3:0. U utakmici su obje ekipe završile susret s 10 igrača (crveni kartoni Pavloviću i de Haasu), Vučkić je postigao iz kaznenog udarca, a Frigan je u nastavku postigao dva gola.

U 22. kolu izgubili smo 1:2 u Kranjčevićevoj. Rijeka je vodila 0:2 golovima Frigana i Obregona, počasni pogodak postigao je Mateo Marić u sudačkoj nadoknadi.