U nedjelju dolazi Slaven Belupo u Kranjčevićevu

U nedjelju u 17:00 sati u sklopu 29. kola dolazi nam Slaven Belupo u Kranjčevićevu. U dosadašnjim srazovima ove sezone s Farmaceutima imamo dva remija i jedan poraz. u drugom kolu Slaven je pobijedio 1:0, u 11. kolu bilo je 0:0.

U 20. kolu u Koprivnici rezultat je bio 2:2, strijelci za Lokomotivu bili su Capan i Šunjić. Inače ta utakmica 20. kola će biti upisana kao utakmica koja se najduže igrala ove sezone u HNL-u, gledajući vremenski odmak početka i kraja utakmice. Utakmica je započela u petak u 17:00 sati po jakoj kiši i natopljenom terenu, no na poluvremenu je utakmici prekinuta, da bi se nastavilo drugo poluvrijeme u ponedjeljak u 14:00 sati.

Slaven Belupo na ljestvici ima dva boda više od Lokomotive, te se trenutno nalazi na šestom mjestu s 31 osvojenim bodom. Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 30 kuna, blagajne stadiona otvaraju se dva sata prije početka susreta.