U nedjelju protiv Osijeka u Gradskom Vrtu!

Lokomotiva u nedjelju gostuje kod Osijeka u Osijeku. Nakon što smo u prošlom kolu pobijedili Goricu s visokih 4:0, kao i Šibenik u četvrtfinalu Kupa u utorak, pred nama je teško gostovanje kod Osijeka.
U prošloj međusobno odigranoj utakmici Osijek je poveo već u 6. minuti pogotkom Mirka Marića, no Lokomotiva je izjednačila pogotkom Halilovića nakon asistencije Sammira iz kornera, da bi u 88. minuti Sammir sjajno asistirao Marku Toliću koji vanserijskim potezima prebacuje loptu, ostavlja braniče te poentira za veliku pobjedu Lokomotive. Jedan od najljepših golova u HNL-u svakako!

Lokomotiva je četvrta na ljestvici s 28 bodova, Osijek je peti s bodom manje. Zanimljivo da imamo istu gol razliku od 27:20

Utakmica je na rasporedu u 15:00 sati u Gradskom Vrtu.