U petak Rijeka u Kranjčevićevoj!

Nakon tjedne pauze zbog utakmica nacionalnih sastava, nastavlja se HNL! U petak nam dolazi drugoplasirana Rijeka!

Ove sezone u 8. kolu Kranjčevićevoj smo pobijedili 2:0 golovima Datkovića i Kastratija, dok je u 17. kolu bilo 3:0 za Rijeku na Rujevici. Također smo u četvrtfinalu Hrvatskog Kupa, u dramatičnoj i uzbudjivoj utakmici izgubili 1:2. Nakon vodstva od 1:0 golom Radonjića, Uzuni je dobio crveni karton u 44. minuti, te su gosti u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat golovima Hebera i Gorgona.

Utakmica je na rasporedu u petak u 19:00 sati. Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 50 kuna, dok je cijena ulaznice za gostujuću istočnu tribinu 30 kuna. Blagajne na stadionu otvaraju se na dan utakmice dva sata prije početka susreta, u 17:00 sati.