U srijedu Kup utakmicu protiv NK Bistre

Lokomotiva će u srijedu odigrati 2. kolo SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa protiv NK Bistre. Utakmica je na rasporedu u 15:00 sati, na stadionu NK Bistre u Bistri.

Nogometni klub Bistra osnovan je 1947. godine pod imenom Vatrogasac, a od 26. veljače 1961. nosi sadašnji naziv. Svojim neprekidnim radom svakako spada u jedno od starijih društava na tom području. Trenutno se natječe u Trećoj nogometnoj ligi – Centar, skraćeno 3. NL – Centar (prije Treća hrvatska nogometna liga – Središte, skraćeno 3. HNL – Središte) uključuje 18 klubova iz 4 hrvatske županije i jedan grad. To su: Sisačko-moslavačka županija, Karlovačka županija, Krapinsko-zagorska županija, Zagrebačka županija i grad Zagreb. Igra se 34 kola dvokružnim sustavom.

Nakon kup utakmice u srijedu, Lokosi u subotu dočekuju Goricu u Kranjčevićevoj.