U subotu Gorica u Kranjčevićevoj!

U sklopu 14. kola Lokomotiva će ugostiti Goricu u Kranjčevićevoj. Utakmica je na rasporedu u 15:00 sati.

Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 50 kuna. Za djecu mlađu od 12 godina u pratnji odraslih ulaznice su besplatne.

Ulaznice se kupuju na blagajni stadioni na dan utakmice sat i pol prije početka susreta, dakle od 13:30h.

U prvom ovosezonskom susretu u Gorici odigrali smo iznimno atraktivnu i poprilično izjednačenu utakmicu koja je otišla na stranu Gorice. Ostvarili smo rano vodstvo golom Vasilja u 9. minuti i vodili pedesetak minuta, kada je Kalik u 61. minuti izjednačio s bijele točke iz kaznenog udarca, da bi pet minuta kasnije Fruk u 66. minuti preokrenuo. U 79. minuti Caio zabija za povećanje vodstva, a Indrit Tuci u 86. minuti smanjuje rezultat na konačnih 3:2.