U subotu gostujemo u Varaždinu

Nakon reprezentativne stanke nastavlja se SuperSport HNL. Lokosi su tokom pauze odigrali dvije utakmice. U srijedu smo imali čast u revijalnoj utakmici obilježiti pedeset godina postojanja NK Krašića. Ovim putem zahvaljujemo domaćinu na gostoprimstvu i želimo im puno sreće i uspjeha u budućnosti.
U petak smo odigrali prijateljsku utakmicu protiv slovenskog prvoligaša Rogaške. Konačan rezultat bio je 4:1, a strijelci za Lokomotivu bili su Kalaica, Mehmedović, Tuci i Mašić.

U subotu gostujemo u Varaždinu. Podsjetimo, prvi ovosezonski sraz završio je remijem 3:3 u Kranjčevićevoj.

Iako je bila riječ o utakmici trećeg kola, mnogi su već proglasili utakmicu jednu od najzanimljivijih susreta nove sezone. Mitrovski i Brodić postigli su dva pogotka za rano vodstvo, da bi Tuci u 46. minuti smanjio prednost varaždinaca. Brodić u 65. minuti zabija za 1:3, no potom je uslijedio show Luke Stojkovića koji je u šest minuta postigao dva pogotka za konačnih 3:3.

Novi sraz je na rasporedu u subotu u 16:00 sati.