Uspješan vikend u školi nogometa. 4 turnira - 4 trofeja!

Na četiri turnira - četiri pehara! Iznimno uspješan vikend je iza Lokomotivine škole nogometa.

Mlađi pioniri pod vodstvom trenera Franka Barišića osvojili su 23. memorijalni turnir Darko Mateša pobijedivši u polufinalu Osijek, te u finalu Dinamo. Oba rezultata bila su 1:0

U istarskim Banjolama, Lokosi 2015 godište, u kategoriji starijih godišta (2014), osvojili su turnir. Najbolji igrač bio je naš Stipe Drmić, a najbolji strijelac turnira naš Toma Kraljević. Momčad je vodio trener Tomislav Martinac.

Odigran je i čuveni HAŠK-ov memorijalni turnir Krunoslav Fuš u U15 kategoriji. Lokomotiva je u polufinalu izgubila 0:1 od Hajduka da bi pobijedili u borbi za 3. mjesto Rijeku s 3:0, osvojivši tako treće mjesto ispred Crvene Zvezde, Dinama, Rijeke, Osijeka, Željezničara, Olimpije, Sarajeva.. Čestitke treneru Anti Ivandi i dečkima.

U Beču je odigrana završnica velikog europskog turnira Champions Trophy. Treće mjesto, među čak 64 ekipe iz cijele Europe, osvojili su mladi Lokosi U11 selekcije pod ravnanjem trenera Luke Čakaruna.