Zadar - Lokomotiva 1:3

U sklopu osmine finala Hrvatskog kupa gostovali smo kod NK Zadra na stadionu Stanovi.

Već u drugoj minuti susreta Zadar je poveo. Tokićevom okomitom loptom Blažević je izbio sam pred vratara Hendiju i postigao gol za vodstvo domaćina.
No u 23. minuti Lokomotiva je izjednačila golom Uzunija! Ivanušec je sjajnom asistencijom uposlio Uzunija koji je izišao sam pred vratara po lijevoj strani peterca i s lakoćom poentirao.

Pred smiraj prvog poluvremena vremešni mladić Krstanović, na asistenciju Uzunija, rutinski glavom matira domaćeg golmana i postavlja 1:2 za veliki preokret Lokomotive! S rezultatom 1:2 smo i ispratili prvo poluvrijeme.
U drugom poluvremenu pogodak smo dočekali u 56. minuti kada je Datković povisio rezultat na 1:3 za Lokose, nakon ubačaja iz kornera asistirao mu je Uzuni, te tako postavio konačnih 1:3.

Ovom pobjedom Lokomotiva se plasirala u četvrtfinale Hrvatskog kupa!

ZADAR - LOKOMOTIVA 1:3

2' 1:0 za Zadar, strijelac Blažević
23' 1:1, Myrto Uzuni izjednačuje
45' 1:2, Ivan Krstanović poentira za preokret
56' 1:3 Toni Datković postavlja konačnih 1:3

Poćetna postava: Hendija, Datković, Lecjaks, Ivanušec, Mlinar, Kolinger, Uzuni, Kastrati, Jakić, Karačić, Krstanović
Klupa: Grbić, Hujber, Halilović, Babić, Božić, Burić, Smoljo